O TALK TV

Co je TALK TV?

TALK TV je nezávislá internetová televize, která nedělá kompromisy – žádné reklamy, žádné spolupráce, žádné placené recenze. Pořady u nás připravují novináři a odborníci, kteří vědí, o čem mluví. Přinášíme do ČR obsah, který nepodceňuje diváka. Protože takový obsah nám tady už dlouho chyběl.

Jak často vycházejí pořady?

Všechny pořady na TALK TV vycházejí pravidelně: STANDASHOW dvakrát týdně, Za hranicí a TECH GUYS jednou týdně a Jadrná věda jednou měsíčně.

Mám nápad na hosta nebo téma. Kam mám napsat?

Napiš nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Získám přístup i ke starším videím?

Získáš! Po zakoupení předplatného na TALK TV najdeš všechny odvysílané epizody všech pořadů, včetně stovek celých záznamů STANDASHOW.

Mohu si pořady pustit i ve formě podcastů?

Ano, můžeš: všechny pořady v podobě podcastů najdeš pod záložkou Podcasty. Odtud si je jednoduše můžeš přidat do své oblíbené podcastové RSS čtečky, nebo třeba stáhnout MP3 do off-linu.

Předplatné

Kolik stojí předplatné?

TALK TV funguje na principu „jediné předplatné, několik tvůrců“. Za 249 korun měsíčně získáš neomezený přístup ke všemu, co TALK TV nabízí.

Jak fungují vouchery?

Voucher je kód, který můžeš koupit tady a aktivovat tady. Po aktivaci máš předplatné na 12 měsíců. Tadááá! Po 12 měsících (nebo, jak říkáme my v Bruntále, „po třetí zimě“) bude platba pokračovat z tvé karty (pokud ji máš u nás uloženou), nebo se ti deaktivuje přístup (pokud jsi nám číslo karty ještě nedával/a).

A pozor: platnost voucheru je omezená na půl roku od zakoupení. Do té doby ho musíš aktivovat, jinak propadne. A to by byla škoda.

Co když jsem už předplatitel na Patreonu?

Přístup k videím na TALK TV získáš i tehdy, pokud si na Patreonu předplácíš STANDASHOW. V tom případě se na TALK TV přihlas přes Patreon

Můžu své předplatné zrušit?

Tvé předplatné se automaticky obnovuje každý měsíc. Můžeš ho kdykoliv zrušit přímo v nastavení svého uživatelského účtu.

Můžu svůj účet kompletně smazat?

Ano, mysli ale prosím na to, že smazání účtu je nevratné. Chceš-li to i přesto udělat, nejprve zruš předplatné a pak se nám se žádostí o smazání účtu ozvi přes kontaktní formulář.

Můžu změnit platební metodu u svého předplatného?

Platební kartu, ze které se předplatné strhává, můžeš změnit přímo v Nastavení. Měj ale prosím na paměti, že se při zadání nových platebních údajů nová platba strhne okamžitě – tedy nikoliv až po konci stávajícího platebního období. Za tuhle komplikaci se omlouváme, jde o záležitost platební brány, se kterou bohužel nic neuděláme (i když bychom moc rádi). Děkujeme za pochopení!

Technické informace

Můžu TALK TV sledovat i na televizi?

Ano, můžeš, a to přes AirPlay, nebo Chromecast.

Nedaří se mi přihlásit. Co mám dělat?

Pokud se ti nedaří přihlásit, ozvi se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Koukneme se na to!

Nefunguje mi přehrávání. Co mám dělat?

Napiš nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Podíváme se na to!

Jaká je kvalita přehrávání?

Všechny díly pořadů na TALK TV můžeš sledovat ve Full HD.