O TALK TV

Co je TALK TV?

TALK TV je nezávislá internetová televize, která nedělá kompromisy – žádné reklamy, žádné spolupráce, žádné placené recenze. Pořady u nás připravují novináři a odborníci, kteří vědí, o čem mluví. Přinášíme do ČR obsah, který nepodceňuje diváka. Protože takový obsah nám tady už dlouho chyběl.

Jak často vycházejí pořady?

Všechny pořady na TALK TV vycházejí pravidelně: STANDASHOW dvakrát týdně, Za hranicí jednou týdně a Jadrná věda a Jarda vs. Naomi jednou za 14 dnů.

Mám nápad na hosta nebo téma. Kam mám napsat?

Napiš nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Získám přístup i ke starším videím?

Získáš! Po zakoupení předplatného na TALK TV najdeš všechny odvysílané epizody všech pořadů, včetně stovek celých záznamů STANDASHOW.

Předplatné

Kolik stojí předplatné?

TALK TV funguje na principu „jediné předplatné, několik tvůrců“. Za 159 korun měsíčně získáš neomezený přístup ke všemu, co TALK TV nabízí.

Co když jsem už předplatitel na Patreonu?

Přístup k videím na TALK TV získáš i tehdy, pokud si na Patreonu předplácíš STANDASHOW. V tom případě se na TALK TV přihlas přes Patreon

Můžu své předplatné zrušit?

Tvé předplatné se automaticky obnovuje každý měsíc. Můžeš ho kdykoliv zrušit přímo v nastavení svého uživatelského účtu.

Můžu svůj účet kompletně smazat?

Ano, mysli ale prosím na to, že smazání účtu je nevratné. Chceš-li to i přesto udělat, nejprve zruš předplatné a pak se nám se žádostí o smazání účtu ozvi přes kontaktní formulář.

Můžu změnit platební metodu u svého předplatného?

Platební kartu, ze které se předplatné strhává, můžeš změnit přímo v Nastavení. Měj ale prosím na paměti, že se při zadání nových platebních údajů nová platba strhne okamžitě – tedy nikoliv až po konci stávajícího platebního období. Za tuhle komplikaci se omlouváme, jde o záležitost platební brány, se kterou bohužel nic neuděláme (i když bychom moc rádi). Děkujeme za pochopení!

Technické informace

Můžu TALK TV sledovat i na televizi?

Ano, můžeš, a to přes AirPlay, nebo Chromecast.

Nedaří se mi přihlásit. Co mám dělat?

Pokud se ti nedaří přihlásit, ozvi se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Koukneme se na to!

Nefunguje mi přehrávání. Co mám dělat?

Napiš nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Podíváme se na to!

Jaká je kvalita přehrávání?

Všechny díly pořadů na TALK TV můžeš sledovat ve Full HD.