O TALKu

Co je TALK?

TALK je místo, kde najdeš ty nejlepší české podcasty. Jsme komunitní projekt pár bláznů, kteří fakt nemají rádi bullshity. Takže neděláme spolupráce. Ani product placement. A už vůbec ne placené recenze.

Při sledování některých internetových videií máme chuť nalít si do uší kyselinu a do očí olej. Tak jsme si udělali TALK, abychom měli co poslouchat v autě, při cvičení nebo jen tak před spaním. Děláme to ze srdce tak, jak bychom chtěli, aby někdo dělal podcasty pro nás.

Jak často vycházejí pořady?

Všechny pořady na TALK TV vycházejí pravidelně: STANDASHOW, Za hranicí a TECH GUYS každý týdně. Jadrná věda každý měsíc.

Mám nápad na hosta nebo téma. Kam mám napsat?

Napiš nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Získám přístup i ke starším videím?

Ano. Po zakoupení předplatného se ti odemkne celý archiv. Stovky epizod, tisíce hodin zábavy. Nechceme nic radit nebo naznačovat, ale někteří lidé si po zakoupení předplatného berou rovnou dovolenou.

Mohu si pořady pustit i ve formě podcastů?

Ano, děláme podcasty! Takže všechny epizody můžeš pohodlně poslouchat jako audio. Umožňujeme stáhnout si MP3. Nebo přidat TALK do své oblíbené podcastové čtečky. Zvládneme i CarPlay na cesty. Stačí jít na stránku Podcasty a tam vše najdeš.

Předplatné

Kolik stojí předplatné?

TALK si můžeš koupit za 249 Kč na měsíc. Nebo za 1 599 Kč na rok. A pak budeš mít neomezený přístup. Za jednu cenu několik různých podcastů.

Každý si dneska zakládá svůj vlastní paywall. Kdo to má furt hlídat? My na to jdeme jinak. Vše v jednom balíčku: jedna platba, jedna webovka, několik tvůrců.

Jak fungují vouchery?

Voucher je kód, který můžeš koupit tady a aktivovat tady. Po aktivaci máš předplatné na 12 měsíců. Tadááá! Po 12 měsících (nebo, jak říkáme my v Bruntále, „po třetí zimě“) bude platba pokračovat z tvé karty (pokud ji máš u nás uloženou), nebo se ti deaktivuje přístup (pokud jsi nám číslo karty ještě nedával/a).

A pozor: platnost voucheru je omezená na půl roku od zakoupení. Do té doby ho musíš aktivovat, jinak propadne. A to by byla škoda.

Co když jsem už předplatitel na Patreonu?

Přístup k videím na TALK získáš i tehdy, pokud si na Patreonu předplácíš STANDASHOW. V tom případě se na TALK TV přihlas přes Patreon

Můžu své předplatné zrušit?

Ano. Můžeš si nás klidně vyzkoušet a třeba ještě ten den odejít. Je to na tobě.

Můžu svůj účet kompletně smazat?

Ano, mysli ale prosím na to, že smazání účtu je nevratné. Chceš-li to i přesto udělat, nejprve zruš předplatné a pak se nám se žádostí o smazání účtu ozvi přes kontaktní formulář.

Můžu změnit platební metodu u svého předplatného?

Platební kartu, ze které se předplatné strhává, můžeš změnit přímo v Nastavení. Měj ale prosím na paměti, že se při zadání nových platebních údajů nová platba strhne okamžitě – tedy nikoliv až po konci stávajícího platebního období. Za tuhle komplikaci se omlouváme, jde o záležitost platební brány, se kterou bohužel nic neuděláme (i když bychom moc rádi). Děkujeme za pochopení!

Technické informace

Můžu TALK sledovat i na televizi?

Ano. Náš přehrávač umí technologii AirPlay a Chromecast.

Nedaří se mi přihlásit. Co mám dělat?

Pokud se ti nedaří přihlásit, ozvi se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Koukneme se na to!

Nefunguje mi přehrávání. Co mám dělat?

Napiš nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře. Podíváme se na to!

Jaká je kvalita přehrávání?

Všechny díly pořadů na TALK TV můžeš sledovat ve Full HD.